Srpen 2016

Další pohřbený blog a stěhuji se z blogu.cz

25. srpna 2016 v 22:19 | Marie
Chytám se za hlavu a stydím se, pátrala jsem a vypátrala dost staré moje předchozí blogy. A jakože fakt dost staré. Momentálně jich existuje asi 5, předchozí, na kterém jsem byla před tímhle si nechávám jako vzpomínku, ale ty další bych nejraději zakopala někam hluboko. Ten nejstarší se vyklubal na svět v roce 2009. A stejně nějak tuším, že i předtím jsem měla nějaké.

Ale abych se dostala k tomu hlavnímu. 7 let na blogové scéně, 7 let na blogu.cz. Pohrávala jsem si už několikrát s myšlenkou, jestli přejít na blogspot nebo ne. Vždycky jsem se v tom nevyznala, nechápala jsem tu úpravu vzhledu a tak jsem se na to vykašlala. Ale po včerejším prosezeném večeru u počítače jsem zjistila, že to není zase až tak složité. A opravdu to je o trochu lepší než tady. Jediná (možná) nevýhoda je to, že tam nejsou žádná TT, blogy dne, vybrané články a AK. No co, blogem dne jsem byla asi jen 2x a ještě těsně po sobě, TT jsem psala taky jen párkrát a do AK mě kdysi nevzali.

Loučím se, protože život je o zkoušení nových věcí. Dále mě samozřejmě najdete tady: kousek-marie.blogspot.cz
A děkuji.

Vylezla jsem z díry a začala se hýbat

23. srpna 2016 v 18:09 | Marie |  Všehochuť
Nejsem schopná napsat normální článek, ale jedné slečně nechám na blogu sakra dlouhý komentář, něco tu je špatně.
Ale stejně každé ráno vstávám s otázkou ,,Co konečně napíšu na blog''.

Je mi hrozně. Bolí mě za krkem z dementního ležení v posteli a koukání do mobilu nebo notebooku. Ale o to nejde. Konečně, po 10 měsících jsem se odhodlala (no, já se odhodlala dřív, ale byla jsem nejprve odmítnuta) a zašla jsem se zaregistrovat k dospělému lékaři. A asi nejsem jediná, kdo je líný si po překročení hranice dospělosti sám vyřizovat věci. Ale doktor byl už opravdu nutnost, takže jednu věc ze seznamu si konečně mohu odškrtnout.