30/6/2016 - Konec nebo začátek?

30. června 2016 v 22:39 | Marie |  Všehochuť
Konec měsíce a obzvlášť června je koncem mnoha věcí. Ale jakožto hrdá, úspěšná maturantka tu nechci básnit o konci školního roku, ale jo, je tomu tak. Spíš mi tu jde o ty začátky. Koho by nový měsíc do něčeho nenakopnul. A v poslední době mám chuť se ve všem tak nějak posouvat dál. (Takže by nebylo špatné jít ráno běhat, když jsem tak dlouho nebyla...) Ale ty chutě posunout se dál ve mě trochu vyvolávají cosi pesimistického, tak napíšu aspoň to, nad čím jsem se včera začala rozplývat.


Občas přemýšlím nad tím, jaké to bude, až si budu například se Š. zařizovat vlastní domov. A hrozně moc se těším na kupování takových serepetiček jako je: držák na toaleťák, talíře, roztomilý, ale úhledný misky, povlečení, polštáře, koberce, kytky... Chápete? Chápete moje nadšení nebo spíše natěšení? A já si uvědomila, že mě něco podobného čeká za pár měsíců na koleji v Praze. Takže ano, vzali mě na vejšku, to se i dalo předpokládat. To, že si vozím šampon s kondicionérem ke Š. jen kvůli tomu, že mi vyhovuje a nechci si tu hlavu mejt s něčim jiným, to je docela ok. Ale vozit se s tím do Prahy? Ne. A já se fakt moc těším, až si budu muset tyhle věci pořídit dvakrát. Šampon s kondicionérem, sprej na vlasy, voňavku, deo, kartáček a pastu, zrcátko,... jo a další věci, klidně i ten makeup. Na tenhle začátek jsem moc zvědavá, ale zároveň se mě teď zmocnila obava. Holt je to zase něco nového, až moc nového.

Jo a na tu brigádu do mlíkárny nejdu. Viz. min. článek.
PS.: Mám nové plavky a mám chuť se jít někam opalovat nebo je pokřtít k vodě.
 


Komentáře

1 Diana | Web | 1. července 2016 v 13:52 | Reagovat

Vysokoškolský životmám již  za sebou a hned bych se k němu vrátila. Docela ti závidím, přesně i to kupování serepetiček na kolej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.