16/6/2016 - Novinky {běhám, přijímačky, práce}

16. června 2016 v 21:59 | Marie |  Všehochuť
Už týden tu měl viset článek s mým jakýmsi ,,týdeníkem o běhání.'' Bohužel něco takového težko můžu publikovat, když jsem běhala jen 4/7 dní. Ale včera jsem se do toho pustila znovu. Nebudu proto zatím zveřejňovat moje úspěchy (na postavě žádné), protože víc než 3 km neuběhnu, zatím. Ale cítím, že se mi postupně kondička zlepšuje, protože při prvním běhu jsem myslela, že mi hoří plíce a kyčle mám ve svěráku a to už zmizelo. Hlavní je, že mě to baví. I když většinou ráno ještě ulehnu na dvě hodiny.


V úterý jsem zavítala do Prahy na ČZU, konkrétně na FAPPZ (agro). Měla jsem tam dvoje přijímačky - v 11 hodin na Ekologické zemědělství, kam jsem přišla asi o dvě minuty později (neva, přišli tam někteří i déle), poslechla jsem si to, co už jsem vlasně věděla a kdy budou zápisy a pak si nás jeden po druhém volali, kontrolovali, jestli to jsme fakt my na tý občance a přepočítávali průměr (jak u koho) a tím to haslo. No a ve 13 hodin to samé na Živočišné produkci, kam bych se dostala raději než na Eko zemědělství. Výsledky by měly být zítra.

A poslední věcí je brigáda, kterou jsem nazvala v nadpisu prací, protože přeci jen slovo práce zní tak víc vznešeně. Můj první den na brigádě v pondělí mi zapříčinil to, že mě ještě teď bolí zadní strany stehen. Konkrétně se jedná o sběr jahod a k tomu se ještě přidalo vykopávání brambor z loňského roku mezi řepou. A řeknu vám, zlatý jahody. Jinak tahle práce je hodně ovlivněná počasím, takže jdu až zítra, od půl 6 do 12. Ale peníze by za to měli být fajn. Druhá brigáda mě čeká od července do srpna a to na mě ještě neznámé pozici v mlíkárně. Prý by to také mělo být slušeně placená práce, tak se uvidí. Za 2 týdny tam mám schůzku a taky prohlídku u jejich doktora, což je na prd, nemám už půl roku ani svýho obvoďáka. Tak snad to nebude nic hroznýho. Nesnášim chodit do cizího prostředí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.