Červen 2016

30/6/2016 - Konec nebo začátek?

30. června 2016 v 22:39 | Marie |  Všehochuť
Konec měsíce a obzvlášť června je koncem mnoha věcí. Ale jakožto hrdá, úspěšná maturantka tu nechci básnit o konci školního roku, ale jo, je tomu tak. Spíš mi tu jde o ty začátky. Koho by nový měsíc do něčeho nenakopnul. A v poslední době mám chuť se ve všem tak nějak posouvat dál. (Takže by nebylo špatné jít ráno běhat, když jsem tak dlouho nebyla...) Ale ty chutě posunout se dál ve mě trochu vyvolávají cosi pesimistického, tak napíšu aspoň to, nad čím jsem se včera začala rozplývat.

16/6/2016 - Novinky {běhám, přijímačky, práce}

16. června 2016 v 21:59 | Marie |  Všehochuť
Už týden tu měl viset článek s mým jakýmsi ,,týdeníkem o běhání.'' Bohužel něco takového težko můžu publikovat, když jsem běhala jen 4/7 dní. Ale včera jsem se do toho pustila znovu. Nebudu proto zatím zveřejňovat moje úspěchy (na postavě žádné), protože víc než 3 km neuběhnu, zatím. Ale cítím, že se mi postupně kondička zlepšuje, protože při prvním běhu jsem myslela, že mi hoří plíce a kyčle mám ve svěráku a to už zmizelo. Hlavní je, že mě to baví. I když většinou ráno ještě ulehnu na dvě hodiny.

6/6/2016 - Nerozhodnost

6. června 2016 v 22:59 | Marie |  Všehochuť
Ani ne tak nerozhodnost jako takový ten divný pocit, když máte před sebou novou etapu života a nevíte. Asi nejsem moc připravená na život po střední, vlastně na život, protože teprve teď ten život začal pořádně. Jsem jedna z těch, která chce zkusit vejšku, v Praze. Ale asi už jen mála z těch, která na tu vejšku chce, protože Praha. Říkám to hodně lidem:,,protože Praha.'' Mám Prahu hrozně ráda, ráda tam jezdím na víkendy, narodila jsem se tam.