Nemám ,,Hello October'' fotku

1. října 2015 v 21:20 | Marie |  Všehochuť
...jelikož jsem zjistila, že nemám fotku odpovídající podzimní náladě.

Ale zato tu mám skleničky od svíček, které jsem si podzimně vytunila žaludama. Vtipné, nechala jsem žaludy v tašce asi dva týdny tak, jak jsem si je přinesla a pak jsem se divila, že jsou hnědé. A kaštany v kradeném půllitru plesnivé. Když oni jsou ale čerstvé tak krásné, ale naštěstí se mi venku sušší asi 5 kg kaštanů, které jsme se Š. nasbírali.

Mám jedno velké (spíše větší) pozitivum. Pomalu (nebo rychle?) se začínám vyhrabávat z těch depresí. Nechci nic zakřiknout. Jen se snažím si nestěžovat na některé věci, na které jsem si do teď stěžovala - že mě bolí hlava, jsem unavená a tohle a tamto. Až na včerejší večer, kdy jsem si připadala opravdu jak idiot. Já od dvou hodin odpoledne přepisuju sešity a bůh ví co ještě, skončím s tím v jedenáct večer a nakonec si uvědomím, že jsem se ani nic nenaučila.


Pzn. 1.: Téměř všichni ve třídě měli např. na dnešní písemku z matiky taháky a nevím, jestli jsem si tam měla připadat jako blb, že je nemám a nebo jako poctivka, že nepodvádím. To se uvidí až u výsledné známky.

Pzn. 2.: Jsem jediná, kdo nemá rád Shakespeara? Naučte se někdo to vyprávění o něm za mě! V angličtině...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.