Říjen 2015

...nemám ráda život.

21. října 2015 v 21:09 | Marie |  Všehochuť
Jen pro začátek, neberte to příliš vážně, zase až takový pesimista nejsem a něco na mě už teď asi neplatí.

1. Nikdo mi nedal návod. Tím bych mohla myslet už jen přípravu na životní nástrahy od útlého dětství. Samotný návod neexistuje, ale dobrá výchova je jejím synonymem.

2. Komunikace a práce s lidmy. Jako já sice jsem upovídaná, ale až když se s tím dotyčným blíže seznámím a je mi nějak sympatický nebo tak. Ale jakmile mám jít sama k doktoru, někam na úřad nebo s někým cizím mluvit po telefonu,
to vůbec! A to je další důvod, proč nedělám do školy referáty, nepřečtu ho před těmi lidmy, i když je znám. A to mám teď vážně strach z maturáku, to mám tancovat před tak velkým publikem?! Nejlepší je, že mi všichni říkají, že se tomu do budoucna stejně nevyhnu a budu muset s lidmy komunikovat.

3. Nic mě nebaví. Za svých 19 let jsem nenašla nic, co by mě bavilo a naplňovalo. Kromě hasičů žádný sport, na četbu nemám čas, tvořit neumím a blogu se pravidelně nevěnuji. Ale o tom jsem se již zmiňovala.

Nemám ,,Hello October'' fotku

1. října 2015 v 21:20 | Marie |  Všehochuť
...jelikož jsem zjistila, že nemám fotku odpovídající podzimní náladě.

Ale zato tu mám skleničky od svíček, které jsem si podzimně vytunila žaludama. Vtipné, nechala jsem žaludy v tašce asi dva týdny tak, jak jsem si je přinesla a pak jsem se divila, že jsou hnědé. A kaštany v kradeném půllitru plesnivé. Když oni jsou ale čerstvé tak krásné, ale naštěstí se mi venku sušší asi 5 kg kaštanů, které jsme se Š. nasbírali.

Mám jedno velké (spíše větší) pozitivum. Pomalu (nebo rychle?) se začínám vyhrabávat z těch depresí. Nechci nic zakřiknout. Jen se snažím si nestěžovat na některé věci, na které jsem si do teď stěžovala - že mě bolí hlava, jsem unavená a tohle a tamto. Až na včerejší večer, kdy jsem si připadala opravdu jak idiot. Já od dvou hodin odpoledne přepisuju sešity a bůh ví co ještě, skončím s tím v jedenáct večer a nakonec si uvědomím, že jsem se ani nic nenaučila.