13/9/2015 - Pokus o sport

13. září 2015 v 19:59 | Marie |  Všehochuť
Trochu jsem si tu pohrála se vzhledem blogu a stejně mám pořád pocit, že v něm vidím ten starý, protože já nejsem nějak schopná se odvázat a zvýraznit menu. Fakt mě to štve.

Včera se přítel (Š. - chtěla bych po nějakou dobu zde na blogu udržet v anonymitě jak mě, tak jeho a ostatní lidi z mého okolí) rozhodl, že pojedeme někam na kole. Na kole jsem neseděla poměrně dlouho. Kolo mi půjčila jeho mamka, jelikož to moje bylo u mě doma a vlastně už není mé, ale mojí matky. Nastal problém už jen v tom, co to bylo za kolo. Jsem holka z ne příliš bohaté rodiny, tudíž jsem vážně nikdy neseděla na kole, které má odpružené přední kolo. Chvilku jsem se s tím vztekala, nedokázala jsem s ním ani zatočit a chtělo se mi brečet. Ženská no. Měli jsme v plánu jet ke mně domů, sice zkratkou, ale stejně nechápu, jak mohl Google Fit vyvodit z celé té trasy jen 10 km, když jsme ještě jeli za vesnici se podívat do lesa. Cestou zpět jsem si ještě natrhala nějaké červené jeřabiny a žaludy, nevím zatím, co s těmi žaludy, ale jeřabiny určitě přijdou pověsit k záclonám. Miluji podzimní plody a rostliny. Určitě do mé výzdoby musí letos přibýt šípky.


Abych shrnula celkový názor na náš cyklo výlet. Jela bych zase. Dneska, jak bylo nádherně, bych jela kamkoliv. Bohužel mě vážně dost bolí zadek (odmítala jsem jakousi tu výstuž, vždycky mě z ježdění bolel zadek, tak proč to měnit). Včera po příjezdu jsem si dala sprchu, najedla se a usnula jsem. Oba jsme usnuli. Přibližně ve třičtvrtě spánku mi začalo být divně, po probuzení jsem nemohla dýchat a měla jsem pocit, že mám plíce vystlané mentolovými bonbony. Šíleně to pálelo. Už jsem čekala, kdy se to zhorší a já skončím se zápalem plic. A to nekouřím, jen holt neumím udýchat kopce či lehká stoupání. I když jdu třeba pěšky. Ale byl to vážně fajn výlet, rozhodně chci příští víkend jet znovu a klidně dál. Navíc v tomhle podzimním božím počasí je to kouzelné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.